Web Hizmetlerimiz

"İnternetin Gücüne İnanın"!
İçinde bulunduğumuz çağda erşimi olan milyonlarca insanın günlük ortalama 3,5 saati internette geçiyor. Bir çok insan yine birçok şeye erişmek için yeterli vakti bulamıyor ve üzerine merak etme, bilgi alma isteği gibi etmenler de eklenince internete olan talep artıyor. Hal böyleyken, okuyuculara, ilgililere, müşterilere, kısacası ulaşmak istediğiniz herkese hitap etmek istiyorsanız ve bir web siteniz yoksa kabul etmelisiniz ki bir kaç adım geridesiniz.
Ancak iyi haber şu ki, şu an bu sayfada olduğunuza göre bu açığı kapatmak üzeresiniz. Çünkü biz bu konuda size yardımcı olmaya talibiz.

Süreç şu şekilde ilerliyor;
●Öcelikle sizi dinleyip ihtiyaçlarınıza uygun bir şablon oluştururuz.
●Bütçenize ve sitenizi yayınlandıktan sonraki süreçte nasıl yöneteceğinize karar verip seçenekleri değerlendiririz.
●Sayfa tasarımı seçenekleri arasından seçim yaptıktan sonra bir maliyet belirleyip ortak bir karara varırız.
●Tüm bu adımlarda mütabık kaldıktan sonra gerekli satın alma/kiralama (domain/hosting) işlemlerini sizin adınıza yürütürüz.
●Gerekli kodlama ve düzenlemeleri yapar ve size denemeniz için bir test göndeririz.
●Sizden onay aldıktan sonra, web sitenizi yayınlar ve arama motorlarına kaydettiririz.

Ne kadar öderim?
Üzgünüz ancak "Şu kadar ödeyeceksiniz" gibi bir cümle kuramıyoruz, çünkü toplam fiyat bir kaç etkene bağlı.
Bu etkenlerden çoğu bize bağlı olamayan şeyler, tamamen sizin tercihinize göre şekillenir.

●Web site tasarım tercihleriniz
●Kullanacağınız alan adı uzantısı (.xyz .net .com .istanbul vb.) ve satın alınan süre uzunluğu
●Web sitenizin nerede ve ne kadar süreyle barındırılacağı (hosting)
●Web sitenizi nasıl yönetmek istediğiniz
●Depolama ve trafik opsiyonları
●Web sitenize özel (iletisim@websiteniz.com gibi) email seçenekleri ve hesap adetleri
●Web sitenizi koruma ve Google'da yükseltme
Fiyata en çok etki eden faktörlerdir.

Teklif İsteyin
 • Önemli Organizasyonlarınızı ve planlamalarınızı takipçilerinize duyurmanın en etkili yollarından biri web siteleridir. Ülkemizde çok bilinmeyen bu uygulama, küçük organizasyonlarınızı bile ilgi çekici ve farklı kılar. "keremileelif.com" gibi bir alan adına sahip olarak gelişmelerden sevdiklerinizi haberdar edebilirsiniz.

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • Onunla geçirdiğiniz o tarif edilemez anları, ona kitap halinde hediye etmeyi hiç düşündünüz mü? Bize inanın, bu gerçekten harikulede bir fikir! Ön ve arka kapak dahil en fazla 20 adete kadar olan fotoğraflarınıza kendinize has mesajlarınızla kitap haline dönüştürelim. Bunu yaparken çok para harcamayacaksınız. Ve emin olun; "Buna değecek"!

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Kırmızı fon üzerine beyaz ay-yıldız sembollerinin olduğu bir görsel görüldüğünde bunun Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğu tüm dünyaca bilinir. Eğer işinize veya vermek istediğiniz mesaja saygın bir kişilik kazandırmak istiyorsanız onu temsil edecek olan bir logo kullanın. İşetmeniz ister bir şirket ister bir büfe olsun, logo kullanmayı ihmal etmeyin. Unutmayın; ülkeleri bayrak, işletmeleri ise logo temsil eder."

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Düğün, nişan, söz, okul, bebek yada adı her neyse özel gün ve anılarınızın kaydedicisi olmaya dünden razıyız. O eşşiz anlarınızı TKN Works ile fotoğraflayın. Size en uygun fiyatı vereceğiz

  DETAYLARA GÖZ ATIN