Grafik Tasarım

Görsel iletişim her yerde, her yerde görsel iletişim...
Her gün yüzbinlerce şirket veya kişi, rekabet ortamında kitlelere seslenmek yada ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine en önce ulaştırmak amacıyla görsel iletişim araçlarını kullanıyor.
Sokağa çıktığınızda onlarca tabela, afiş, broşür, el ilanı; evinizde veya iş yerinize gittiğinizde gazete, televizyon yada internet aracılığıyla da çeşitli reklam görselleri ve grafikleri görüyorsunuz.
Bu görsel iletişim araçlarını kullanarak müşteri veya katılımcı çekmek isteyenler için bir baskı kuruluşuna gidip, ürün talebinde bulunmak çok kolay.
Ancak burada bir sorun var, yazının başında da söylediğimiz gibi her yerde görsel iletişim ve her yerde rekabet.
Yüzbinlerce mesajın ve görselin arasından seçilmek ve ilgiyi kendine çekmek ise en zoru.
Tam da bu noktada grafik tasarımcınız belirleyici noktayı koyuyor.
Grafik tasarımcınız ne kadar iyi ise o kadar ilgi çekersiniz ve böylece onlarca masraf edip ürettirdiğiniz afiş veya broşür gibi reklam ürünleriniz okunmadan bir kenara bırakılmaktan kurtulur,
internette yayınladığınız reklamlar bir parmak hareketiyle yüzüne bile bakılmadan kaybolmaz.

Neden TKN Works?
Grafikler insana hitap eder ve biz insanı ve insan psikolojisini çok iyi tanıyor ve iyi analiz edebiliyoruz.
Renk, tipografi ve algı konularına hakimiz, önce mesajı sonra grafiği tasarlarız.
Bizim için güzel olan her tasarım başarılı değil, başarılı olan her tasarım güzeldir.

Yerinizden kalkmanıza gerek yok,
hemen WhatsApp İletişim Hattımızdan, Mail Adreslerimizden veya Teklif Formunu kullanarak bizimle iletişime geçin.
Mesajınızı grafiklerle tasarlayalım ve
tasarımınızın tamamlanmış halini dilerseniz proje dosyası olarak dilerseniz matbu ürünler olarak kapınıza kadar gönderelim.
Dilerseniz de Dijital Reklam Hizmetlerimiz aracılığı ile potansiyel müşterilerinize ulaştıralım.

Teklif İsteyin
 • Önemli Organizasyonlarınızı ve planlamalarınızı takipçilerinize duyurmanın en etkili yollarından biri web siteleridir. Ülkemizde çok bilinmeyen bu uygulama, küçük organizasyonlarınızı bile ilgi çekici ve farklı kılar. "keremileelif.com" gibi bir alan adına sahip olarak gelişmelerden sevdiklerinizi haberdar edebilirsiniz.

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • Onunla geçirdiğiniz o tarif edilemez anları, ona kitap halinde hediye etmeyi hiç düşündünüz mü? Bize inanın, bu gerçekten harikulede bir fikir! Ön ve arka kapak dahil en fazla 20 adete kadar olan fotoğraflarınıza kendinize has mesajlarınızla kitap haline dönüştürelim. Bunu yaparken çok para harcamayacaksınız. Ve emin olun; "Buna değecek"!

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Kırmızı fon üzerine beyaz ay-yıldız sembollerinin olduğu bir görsel görüldüğünde bunun Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğu tüm dünyaca bilinir. Eğer işinize veya vermek istediğiniz mesaja saygın bir kişilik kazandırmak istiyorsanız onu temsil edecek olan bir logo kullanın. İşetmeniz ister bir şirket ister bir büfe olsun, logo kullanmayı ihmal etmeyin. Unutmayın; ülkeleri bayrak, işletmeleri ise logo temsil eder."

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Düğün, nişan, söz, okul, bebek yada adı her neyse özel gün ve anılarınızın kaydedicisi olmaya dünden razıyız. O eşşiz anlarınızı TKN Works ile fotoğraflayın. Size en uygun fiyatı vereceğiz

  DETAYLARA GÖZ ATIN