Devir Değişti

Yakın geçmiş şuracıkta dururken, özel günlerin fotoğraf çekimleri için gidilen stüdyolar ve o stüdyolarda çeşitli atmosfer görselleri bulunan arka plan perdelerini hatırlamamak elde değil.

Ancak günümüzde bu modası geçmiş yöntem hala kullanılsada, daha çok konsept çekim ismi verilen, bir hikaye, kurgu ve kompozisyon temasıyla çekilen iç ve dış mekan çekimleri tercih ediliyor.
Eğer sizde klişe stüdyo çekimleri yerine konsept çekimleri tercih edenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Çünkü biz fotoğrafı kamerayla değil, tüm kalbi ile çekenlerdeniz. Ve tüm özel gün ve organizasyonlarınızın size verdiği mutluluk ve heyecana şahit olmaktan onur duyacağız.

Sadede Gelelim

Öncelikle şunu söyleyelim; TKN Works, freelance fotoğrafçılık hizmeti sunar.Böylece en kaliteli fotoğrafçılık çalışmalarına en ucuza sahip olmuş olursunuz
Bizim belli bir taban fiyatımız vardır, bunun haricinde fiyatı biz değil siz belirlersiniz çünkü TKN Works tamamen müşteri odaklıdır, size geniş seçenekler sunar ve "şu kadar ödeyeceksiniz" şeklinde dayatmalarda bulunmaz.
Düğün, nişan, balo, bebek&çocuk, hamilelik, mezuniyet, ürün çekimi, toplantı, çekimlerinin yanı sıra aklınıza gelecek her türlü fotoğrafçılık hizmetleri için yanınızdayız. Öyle ki sosyal medya (facebook-instagram vs.) hesaplarınız için bile bu hizmeti veriyoruz.Fotoğraf Hizmetlerimiz

●Konsept İç ve Dış Mekan Fotoğraf Çekimi
●Fotoğraf Retouch ve İşleme (Photoshop) Çalışmaları
●Eski ve Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme/Restorasyon

Çıktı Seçenekleri

●Dijital Çerçeve
●Dijital Albüm
●Foto Kitap
●Foto Afiş&Poster
●Size Özel Web Sitesi
TEKLİF İSTE
 • Önemli Organizasyonlarınızı ve planlamalarınızı takipçilerinize duyurmanın en etkili yollarından biri web siteleridir. Ülkemizde çok bilinmeyen bu uygulama, küçük organizasyonlarınızı bile ilgi çekici ve farklı kılar. "keremileelif.com" gibi bir alan adına sahip olarak gelişmelerden sevdiklerinizi haberdar edebilirsiniz.

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • Onunla geçirdiğiniz o tarif edilemez anları, ona kitap halinde hediye etmeyi hiç düşündünüz mü? Bize inanın, bu gerçekten harikulede bir fikir! Ön ve arka kapak dahil en fazla 20 adete kadar olan fotoğraflarınıza kendinize has mesajlarınızla kitap haline dönüştürelim. Bunu yaparken çok para harcamayacaksınız. Ve emin olun; "Buna değecek"!

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Kırmızı fon üzerine beyaz ay-yıldız sembollerinin olduğu bir görsel görüldüğünde bunun Türkiye Cumhuriyeti Devleti olduğu tüm dünyaca bilinir. Eğer işinize veya vermek istediğiniz mesaja saygın bir kişilik kazandırmak istiyorsanız onu temsil edecek olan bir logo kullanın. İşetmeniz ister bir şirket ister bir büfe olsun, logo kullanmayı ihmal etmeyin. Unutmayın; ülkeleri bayrak, işletmeleri ise logo temsil eder."

  DETAYLARA GÖZ ATIN

 • "Düğün, nişan, söz, okul, bebek yada adı her neyse özel gün ve anılarınızın kaydedicisi olmaya dünden razıyız. O eşşiz anlarınızı TKN Works ile fotoğraflayın. Size en uygun fiyatı vereceğiz

  DETAYLARA GÖZ ATIN